Adblock Tespit Edildi

Tarayıcınızda Adblock eklentisinin aktif olduğu tespit edildi, reklam yerleşimi sebebiyle içeriği düzgün görüntüleyebilmek için lütfen Adblock eklentisini devre dışı bırakarak sayfayı yenileyiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Facebook
  • Google+
  • Rss
DJ Kantik - Yunus Emre/Manisa
Manisa Firma Rehberi
Bu Alana Reklam Verin.
DJ Kantik
Manisa/Yunus Emre
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • DJ Kantik
    3508 görüntülenme / Ortalama Puan 4.75
Firma Yetkili Ferhat Kantik
Telefon/Fax 5320607832  
Gsm Numarası 5444251993
Firma Adres 5444251993
Şehir / İlçe Manisa / Yunus Emre
Mail Adresi kantikferhat11@gmail.com
Web Adresi http://www.ferhatkantik.com
Firma Tanıtım

Biyografi:
Ferhat KANTIK 1987 Manisa doğumlu.
-İlköğretim sürecinde, tüm hobbyleri okulundaki elektronik ses ekipmanları olmuştur.
-Eğitim ve öğrenimindeki 5. yılında uygulamalı ders olarak okulunda ses ekipmanları üretmiştir.
-2001 Yılında İmo Uluslararası Denizcilik Organizasyonu, Denizcilik Lisesini Kazanmıştır.
-Başarılı bir öğrenci olan Ferhat KANTIK, Eğitim süresi bittikten sonra müziğe ve denize olan ilgisini kaybetmemiştir.
-İlk olarak bir çok organizasyon şirketinin tonmaister ve dj’liklerini yapmaya başlamıştır.
-Üretime ilgisi olan Ferhat KANTIK (DJ KANTIK), dünyanın birçok müzik stüdyo teknolojileri üreten firmalarına instrumanlar programlayıp sumuştur.
-2006 Yılında dünyadaki birçok müzik üretim yarışmalarına katılıp uluslar arası Dj sıralamalarına girmeye hak kazanmıştır.
-Yine aynı yıllarda birçok üretimi ile TheDjList de dünyadaki en iyi 150 Dj i arasına girerek Türk Bayrağını temsil etmiştir.
-2007 ilk projesi olan ‘’Cep Melodi’’ üretimleri ile hedefini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.
-Electronic müzikte başarılı ranklar elde eden Ferhat KANTIK, dünyanın çeşitli yerlerindeki eğlence işletmelerinde, benimsediği müzik politikasını beğenilerle sunmuş ve sayısı oldukça fazla referanslar edinmiştir.
-2009 yılında çıkardığı (Electro Clubbing) albümü yüzbinlerce kişi tarafından download rankı etmiş olup fanlarının sayısı her geçen gün artmıştır.
-2010 yılında dünyada en çok dinlenen Türk Dj olarak kayıtlara geçmiş, arama motorlarında yaklaşık 2.500.000 sayfa sonucu vererek en çok aranan ve paylaşımı en fazla olan Dj ünvanına kavuşmuştur, ülkesinin sınırlarında kayıtlı en fazla fan’a sahip Dj olarak Google gibi büyük arama motorlarının Türkiye’de referans gösterdiği tek Dj olmuştur.
-Turkish Maritime Task Group 2011 Aktivasyonu kapsamında Abu Dhabi, Muskat, Karachi, Mumbai, Yambu, Dubai, gibi dünyanın çeşitli metropollerinde görev organizasyonlarına katılmış olup birçok ülkede konserleri düzenlenerek ülkesinde en çok yurtdışı organizasyonu yapan sanatçılardan olmuştur.
-2012 Mart ayında facebook.com Dj Database istatistiklerinde ve topdeejays.com beğenme ve dinlenme istatistiklerinde, yarım milyon kayıtlı fan ile dünyada facebook üzerinde en çok beğenilen 50 Dj Arasından 39 unculuğa kadar yükselmiştir.
-Yine 2012 yılı toopdeejays.com real istatistiklerinde GOOGLE / FACEBOOK / TWITTER / SOUNDCLOUD / YOUTUBE gibi sitelerde dinlenme ve beğenilme oranı istatistiklerinde Dünyada en iyi House / Tech House / Tribal House Müzik üreten Dj ler arasında ilk 100 de 96. sırayı almıştır.
- 2013 Yılının yaz aylarında Florida'da Miami li sanatçı revon un, İspanya'da ibiza lı sanatçı adonx un, Romanya da Keky nin, Sırbistan'da White man d nin, Arnavutluk'ta Egzona Gerguri nin ve daha birçok dünyaca ünlü ses sanatçısına albüm altyapıları üretip, Faydee, Claydee, gibi Dünya starlarına Mix&Mastering, Müzik altyapısı hizmeti vererek club müzik sektöründeki çeşitli label firmalara müzik altyapısı hizmeti satmıştır.
- 2014 Yılında Freeland Moscow Club gibi Dünyanın en büyük eğlence mekanlarında sahne almış, birçok ülkede dinleyicileri ile buluşmuştur
- 2015 Yılında yaklaşık 17 ülkede konserleri düzenlenmiş ve festivallerde yer almıştır, yine bu yıllarda dünyaca ünlü Faydee ve Claydee nin resmi albümüne verdiği ve hazırladığı müzikler ile albümde yer almış Universal Audio, D2e Music gibi prestijli şirketler ile çalışmaya başlamıştır.
- Gittiği onlarca ülkelerde birçok devlet üst düzey yöneticileri, bakanlar gibi önemli şahsiyetlerin misafiri olarak şahsına tanışma protokolleri düzenlenmiş, topluma kapalı private partylerde rol almıştır. 
-1000’i aşkın Production ve çok önemli müzik birikimi arşivine sahip olan Ferhat KANTIK (DJ KANTIK) günümüzde halihazırda haftalık 3 milyon dinlenme istatistiğine sahip olup 20 ye yakın ülkede sahne alarak
Yerli, yabancı birçok sanatçının müzik altyapısını oluşturmuş ve sektöre birçok reklam müziği kazandırmıştır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
DJ Kantik ( Manisa Firma Rehberi)
2 4.75 Oylama - "DJ Kantik" DJ Kantik