Adblock Tespit Edildi

Tarayıcınızda Adblock eklentisinin aktif olduğu tespit edildi, reklam yerleşimi sebebiyle içeriği düzgün görüntüleyebilmek için lütfen Adblock eklentisini devre dışı bırakarak sayfayı yenileyiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Facebook
  • Google+
  • Rss
Matador Cafe Fırın - Yunus Emre/Manisa
Manisa Firma Rehberi
Bu Alana Reklam Verin.
Matador Cafe Fırın
Manisa/Yunus Emre
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Matador Cafe Fırın
    7515 görüntülenme / Ortalama Puan 4.50
Firma Yetkili Matador
Telefon/Fax 2362335180  
Gsm Numarası 5336788689
Firma Adres Uncubozköy Mahallesi Cemal Ergün Caddesi No: 36/A
Şehir / İlçe Manisa / Yunus Emre
Mail Adresi info@matadorcafefirin.com
Web Adresi http://www.matadorcafefirin.com/
Firma Tanıtım

Matador Cafe Fırın

Matador Ekmek, geçmişin gururunu taşıyarak yeni adımlar atmaya devam etmektedir. Bu yeniliklerden en büyüyü pasta ve çikolata adına atılan adımlardır. Bu köklü ailenin başlıca misyonu olan ileriye gitme ve hep daha başarılı olma düşüncesi, yapılan işlerin usta ellerden çıkmasıyla gerçekleşmektedir. Matador'un bu yeni yüzünde dünyaca ünlü şefler yer almaktadır. Şimdi, "Matador Cafe & Fırın"a geldiğinizde İtalyan mutfağının eşsiz lezzetleriyle, gerçek bir çikolatanın dayanılmaz keyfiyle ve pastaların paha biçilmez tadıyla tanışacaksınız.

Matador Fırın

Arif YILMAZ'ın 1800'lerin son yıllarında Rusya Çarlığı'nda yoğurmaya başladığı hamuru, bugün Matador ve Ekin markası ile dördüncü nesil kuşaktan Mehmet ve Barış YILMAZ kardeşler sürdürüyor. Herşeyin bir geçmişi olduğu gibi Matador Ekmek'in de bir tarihi vardır ve bu Arif Yılmaz'ın ta kendisidir. Dedelerinin emek vererek attığı adımları bir miras kabul eden sonraki nesil aile büyükleri Ali Rıza ve Mehmet Yılmaz 1917'de Manisa'ya hizmet vermeye başlamışlardır. Bunu takip eden yıllarda hep daha ileriye giden bir başarı çizgisine sahip olmuşlardır. 1955 yılına geldiklerinde büyüyüşleri ikinci dükkanı doğurmuş ve daha da gelişeceklerinin işareti olmuştur. Açılan ikinci şube ile birlikte teknik anlamda da atılımlar yapan aile, bayrağı 1964'te Yakup Yılmaz'a devretmiştir. Aynı yıl hep daha iyiyi hedeflemenin sonucu olarak üçüncü şube, Manisa'nın hizmetine sunulmuştur. Kaliteden ödün vermemeleri bu emektar aileyi hep daha ileriye taşımıştır. 1989 yılına gelindiğinde giderek büyüyen aile şirketine Yakup Bey'in oğlu Mehmet Yılmaz, ardından 1994 yılında da Barış Yılmaz'ın katılımıyla var olan başarı yeni nesil ile birlikte perçinlenerek her geçen gün daha iyiye gitmiştir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Matador Cafe Fırın ( Manisa Firma Rehberi)
2 4.50 Oylama - "Matador Cafe Fırın" matador cafe fırın, ekmek, matador cafe fırın manisa, matador ürünler, matador yemekler, matador pastalar, uncubozköy cafe, uncubozköy fırın