• Facebook
  • Google+
  • Rss
Alaşehir boyacı halı yıkama ve oto kuaför çalışacak eleman
Manisa Firma Rehberi
Bu Alana Reklam Verin.
İlan Ekleyin
İlan Harita Konumu
İlan Kategorileri
Popüler İlanlar
İlan Detayları
Başlık : Alaşehir boyacı halı yıkama ve oto kuaför çalışacak eleman
İl / İlçe : Manisa / Alaşehir
Tarih : 14-08-2019
Sektör : Temizlik - Temizlik Ürünleri
İş Pozisyonu : Görevli
Çalışma Şekli : Dönemsel
Eğitim : Meslek Yüksekokulu Mezunu
Cinsiyet : Farketmez
Alınacak Personel Sayısı : 2
Aylık Net Ücret : 1.500,00 ₺
İncelenme : 462
Firma : Alaşehir boyacı halı yıkama ve oto kuaför hizmetleri
Detay

Alaşehir boyacı halı yıkama ve oto kuaför hizmetlerinde çalışacak personel arıyoruz. Başvurular bizzat yapılıp ayrıntılar yüz yüze görüşülecektir.

Boyacı Oto ve Halı Yıkama Alaşehir sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Boyacı Oto ve Halı Yıkama olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Alaşehir ilçe sınırlarında tüm mahalle ve köylere, servis aracımız ile, halılarınızı ve araçlarınızı evden alınıp evlerinize en kısa sürede teslim edilmektedir.

Günlük halı yıkama kapasitemizi ve kalitemizi artıracak olan tüm çalışmaları uygulamaktayız. 

3 yılı geride bıraktığımız halı yıkama sektöründe sürekli müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışan ve firma yetkililerimiz, sizlere sunmakta olduğu tüm temizlik hizmetlerinde memnuniyeti ana ilke edinmiştir.

Halılarınız halı yıkama fabrika yoğunluğuna göre en kısa sürede sizlere teslim edilmektedir.

Halılarınız evden alınıp evinize teslim edilir.

Misyonumuz,
Boyacı Oto ve Halı Yıkama olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye ve Alaşehir çevresine uygun, en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı ve hizmetlerimizi arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Alaşehir’imizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Hizmetlerimiz

Oto yıkama servisi, Jant parlatma işleri, Oto kuaför hizmetleri,Oto araç temizliği,Detaylı araç temizliği, Halı Yıkama temizleme, halı yıkama, koltuk yıkama, koltuk temizleme, oto kuaför

Firmanın Diğer İlanları
Sıra İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
1 Alaşehir boyacı halı yıkama ve oto kuaför çalışacak eleman Personel İlanı 14-08-2019
Facebook Yorumları