Adblock Tespit Edildi

Tarayıcınızda Adblock eklentisinin aktif olduğu tespit edildi, reklam yerleşimi sebebiyle içeriği düzgün görüntüleyebilmek için lütfen Adblock eklentisini devre dışı bırakarak sayfayı yenileyiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Facebook
  • Google+
  • Rss
Üye olma ve Firma ekleme aşamaları
Manisa Firma Rehberi
Bu Alana Reklam Verin.
Sayfalar
Üye olma ve Firma ekleme aşamaları
 
Manisa İl Rehberi, sektörel ve firma rehberini kullanmak gayet kolay ve pratiktir.
Sistemden faydalanmak için; öncelikle üye olmanız gereklidir.
Üye formunuzu doldurduktan sonra; e-mail adresinize bir aktivasyon mesajı gelecektir. (Gelen kutusunda yoksa önemsiz klasörünüze düşebilir.)
Gelen mesajın içindeki aktive etme linkine tıklayarak, üyelik aktivasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
(Aktivasyon ile ilgili sorunları, bizimle iletişime geçerek bildirebilirsiniz)
Ardından, üyeliğiniz onaylanır. Tekrar giriş yaparak sisteme giriş yapmış olursunuz. Karşınıza gelen ilk sayfada veya profil sayfanızda olan " Üyelik Paketleri " bağlantısını tıklayarak,  üyelik paketlerine ulaşabilirsiniz.
Tercih edeceğiniz üyelik paketinin altında altındaki SİPARİŞ VER bağlantısı ile eğer seçtiğiniz paket ücretsiz paket ise otomatik olarak siparişiniz aktif olur ve profil sayfanız açılır. Profil sayfanızdan Firma Ekle menüsünden firmanızı eklersiniz.
Ücretli bir paket ise Paypal hesabınız var ise Paypal ödemesi ile yoksa Banka Havalesini seçip kaydet deyip ilgili hesap numarasına havaleyi yaparsınız
Manisa Merkezde iseniz benim bunlarla uğraşacak zamanımda yok derseniz bize mesaj atarak biz işyerinizi ziyaret ederek ödeme makbuzu ile talebinizi alırız.
Ücretli üyeliklerde, ödemelerden 1-3 saat içerisinde siparişinize istinaden, üyeliğiniz onaylanır ve seçtiğiniz paket özelliklerine uygun olarak sistemimizi kullanmaya başlarsınız.
Tüm bu işlemlerden sonra tarafımızca Üyeliğiniz ve Firmanız onaylanır ve Firmanız ilgili paket özelliklerine göre sitemizde yayınlanmaya başlar..

Üyelik ve diğer konularla ilgili geniş bilgilere Soru Cevap bölümü olan Sık Sorulan Sorular SSS kısmından bakabilirsiniz.